AT94S10AL-25DGI
Mfr.Part #
AT94S10AL-25DGI
Datasheet
AT94S10AL-25DGI
Description
IC FPSLIC 10K GATE 25MHZ 256BGA
Stock
481
EEPROM Size :
512K x 8
FPGA Core Cells :
576
FPGA Gates :
10K
FPGA Registers :
846
FPGA SRAM :
4kb
Operating Temperature :
-40°C ~ 85°C
Package / Case :
256-LBGA, CABGA
Product Status :
Obsolete
Program SRAM Bytes :
20K-32K
Speed :
25 MHz
Supplier Device Package :
256-CABGA (17x17)
Voltage - Supply :
3V ~ 3.6V